حمید لطف اللهیانساوالان خبر:حمید لطف‌ اللهیان اظهار کرد: به دلیل محدودیت فصل کاری و دوران چهار ماه مدیریت بنده با کمک دیگر تلاشگران شهرداری در این مدت کوتاه سعی کردیم تا برخی از پروژه‌ها به سرانجام برسد تا در گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر شاهد افتتاح و بهره‌برداری از آنها باشیم.

وی گفت: این پروژه‌ها که بیش از ۵۰ پروژه متوسط و بزرگ را شامل می‌شود در گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گرفته و عموم مردم اردبیل می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند.

شهردار اردبیل به کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه عمران شهری در دهه فجر اشاره کرد و افزود: پل قدس در ایستگاه سرعین اردبیل به زودی تجهیز کارگاره شده و عملیات اجرایی آن در گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر آغاز می‌شود.

لطف‌ اللهیان با اشاره به تفاوت تعرفه سال آینده شهرداری با مبالغ تعرفه امسال بیان کرد: ما با محور قرار دادن توسعه و احیای بافت تاریخی و کهن در اردبیل و توسعه فرهنگی و اجتماعی این تعرفه‌ها را معین کردیم که با تصمیم شورای شهر قرار است این تعرفه‌ها اجرایی و عملیاتی شود.

این مسئول ادامه داد: تعرفه سال ۹۵ شهرداری اردبیل با استقبال اعضای شورای شهر روبه‌رو شد و به اتفاق آرا این تعرفه به تصویب رسید که امیدواریم آثار آن را در احیای بافت تاریخی، کهن و حفظ اصالت و هویت این مجموعه‌ها در سطح شهر شاهد باشیم.
شهردار اردبیل توسعه فرهنگی اجتماعی را نیز به عنوان یکی از مباحث اصلی یادآور شد و تصریح کرد: در بودجه سال آینده نیز که در حال تدوین نهایی است رویکرد توسعه محوری بیش از گذشته مورد توجه است.

لطف‌ اللهیان در پایان سخنان خود یادآور شد: در بودجه سال آینده نیز محوریت توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز در شهرداری و اقدامات شورای شهر مورد توجه قرار گرفته و امیدواریم خروجی آن مطلوب و مناسب باشد.