آدم برفیساوالان خبر: در مراسمی که در منطقه تفریحی و توریستی شورابیل اردبیل برگزار شد، شهر مهربانی‌ها اردبیل شاهد برگزاری جشنواره بزرگ آدم برفی بود که با برنامه‌های شاد و متنوع این برنامه در ورودی جدید مجتمع تفریحی و توریستی شهر اردبیل برگزار شد.

شهردار اردبیل در این مراسم بیان کرد: یکی از رویکردهای جدید شهرداری اردبیل توجه به شهر سالم و شهروند سالم است که این اهداف در قالب تقویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تحقق پیدا می‌کند.

حمید لطف‌ اللهیان افزود: بر همین اساس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل همراه با مدیریت و منطقه شورابیل تصمیم گرفتند تا در آستانه دهه‌فجر پیروزی انقلاب اسلامی این جشن پرشور و نشاط را در ایجاد فضای تفریحات سالم شهروندان برگزار کنند.

وی گفت: به دنبال بارش برف مناسب در اردبیل در یک عصر آدینه جشنواره آدم برفی در اردبیل برگزار شد تا ارتقای نشاط اجتماعی و توانمندی‌های فرهنگی را شاهد باشیم.

شهردار اردبیل با بیان اینکه امروز برای بالندگی جامعه و افراد توانمند نیازمند یک حرکت تحولی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی هستیم که قطعاً حرکت‌ها و اقدامات مثبت در این زمینه با همکاری و مساعدت شورای شهر به عنوان راهکار مناسب مدنظر قرار گرفته است، یادآور شد: ما در توسعه اجتماعی به ذخایر مهم در این عرصه توجهی جدی‌تر داریم و تلاش واقعی و شبانه‌روزی بر این است تا بتوانیم با استفاده از این توانمندی‌ حرکت روبه جلویی را انجام دهیم.

لطف‌اللهیان ادامه داد: جشنواره آدم‌ برفی که فضایی را فراهم کرده تا خانواده‌ها در کنار هم قرار گیرند یک بسترسازی مناسب ایجاد تفریحات مناسب شهروندان است که قطعاً ثمراتی را نیز در آینده به همراه خواهد داشت.

اما شهرداری اردبیل در حالی در آستانه دهه‌فجر با شعار «اردبیل شهر مهربانی‌ها» و یک روز شاد به همراه دوستان و خانواده‌ها جشنواره خانوادگی آدم برفی را به همراه جوایز ویژه با موضوعی شهر و شهروندی و بخش آزاد برگزار کرد که به آدم برفی‌های برتر جوایزی نیز اهدا شد.

در کنار این جشنواره برای کودکان ایستگاه نقاشی و تفریحات سالم پیش‌بینی شده بود که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اعلام کرد، در گرامی‌داشت ایام‌الله دهه‌فجر پیگیری‌ها و تلاش جدی را انجام خواهیم داد تا جشن بزرگ انقلاب در شهر اردبیل و مناطق چهارگانه شهرداری به بهترین شکل انجام شود.