ساوالان خبر: شهردار اردبیل صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری جشن‌های بزرگ انقلاب که به میمنت ایام پیروزی انقلاب اسلامی به همت شهرداری اردبیل برگزار می‌شود، اظهار کرد: جمعه این هفته ۱۶ بهمن‌ماه جشن بزرگ انقلاب در سالن حسین رضازاده اردبیل و با حضور هنرمندان کشوری برگزار می‌شود.

حمید لطف‌ اللهیان گفت: علاوه بر مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم ما برای این جشن از مهراوه شریفی‌نیا که در سریال کیمیا نقش اصلی را بازی می‌کند دعوت کردیم تا در اردبیل حاضر شود و فضای این جشن را متفاوت از گذشته کند.

وی یادآور شد: در این جشن بزرگ که شهرداری اردبیل برگزار می‌کند برنامه‌های موسیقی، نمایش‌های طنز و برنامه‌های شادمانه در نظر گرفته شده است که عموم مردم می‌توانند از این برنامه که در گرامی‌داشت ایام‌الله دهه‌فجر برگزار می‌شود استفاده کنند.

شهردار اردبیل تصریح کرد: هدف اصلی شهرداری از اجرای این برنامه‌ها ایجاد فضای شور و نشاط اجتماعی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و غنابخشی به سرمایه‌های اجتماعی است که می‌تواند آثار مثبت و مناسبی را به همراه داشته باشد.

لطف‌ اللهیان افزود: در قالب بسته‌های مختلف برنامه‌های پر از شور و نشاطی را شهرداری و مجموعه سازمان فرهنگی ورزشی تدارک دیده است که امیدواریم برگزاری آنها تا پایان امسال بتواند به ایجاد فضای متفاوت در جامعه و افزودن بر غنای رویدادهای فرهنگی و اجتماعی کمک کند.

به گزارش فارس، این مسئول ادامه داد: تلاش خواهیم کرد تا علاوه بر این جشن در مناطق چهارگانه شهرداری اردبیل نیز در کنار افتتاح پروژه‌های مختلف و رویدادهای متعدد جشن‌های مردمی برگزار شده و امکان بهره‌مندی هموطنان از این برنامه‌ها به شکل مطلوب و مناسب فراهم آید.

به کانال خبری اردبیل سلام بپیوندید         telegram.me/ardabil_salam