انتخاباتسردار ابراهیم کریم‌خانی در نشست هماهنگی برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه در اردبیل اظهار کرد: در بیش از یک‌هزار و ۲۳۶ شعبه اخذ رأی که در هفتم اسفندماه برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در سطح استان پیش‌بینی و تدارک دیده شده بیش از سه هزار و ۵۱۸ پلیس و مأمور انتظامی تلاش می‌‌کنند تا امنیت و آرامش انتخابات را تأمین کنند.

وی تصریح کرد: در کنار نیروی انتظامی سایر نیروهای نظامی و انتظامی نیز حاضر هستند تا بستر مشارکت بالای مردم در انتخابات با شکوه هفتم اسفندماه فراهم آید.

فرمانده نیروی انتظامی استان از تأمین امنیت عمومی و ترافیکی اردبیل در روز انتخابات خبر داد و گفت: برای اینکه حضور حماسی ملت ایران را در روز سرنوشت‌ساز هفتم اسفندماه شاهد باشیم و بسیاری از توطئه‌های دشمنان نیز خنثی شود، تلاش جدی بر تأمین امنیت، آرامش و صلابت واقعی انتخابات است که با هماهنگی و همکاری سایر نهادها انجام شده و پلیس نیز به وظیفه خود عمل می‌کند.

کریم‌خانی برخورد با هرگونه تخلفات و قانون‌شکنی را با همراهی مراجع قضایی و تأکید دادستانی اردبیل یادآور شد و افزود: نیروی انتظامی تا آخرین لحظه انتخابات و شمارش آرا تلاش می‌کند تا زمینه و بستر تأمین امنیت واقعی، مناسب و مطلوب انتخابات هفتم اسفندماه را تأمین و تضمین کند.