صدیف بدریساوالان خبر: صدیف بدری عصر امروز در آیین شکرانه حضور ملت در عرصه انتخابات و جشن پیروزی خود در مسجد قدس اردبیل در جمع اهالی اردبیل اظهار کرد: در وهله اول باید از حماسه‌آفرینی ملت ایران به ویژه استان اردبیل و حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین قدردانی کنیم که با حضور در پای صندوق‌های رأی به عزت، شرافت و شوکت نظام اسلامی رأی مثبت دادند.

وی با بیان اینکه از عوامل دخیل در برگزاری انتخابات، گروه‌ها، احزاب و تشکل‌هایی که به گرم شدن فضای انتخابات تلاش کردند به ویژه اصحاب رسانه و خبرنگاران قدردانی می‌کنم، تصریح کرد: به عنوان خادم مردم در مجلس شورای اسلامی سعی می‌کنم به عنوان نماینده همه مردم صدای رسای آنها در پیگیری مطالبات و منافع عموم مردم باشم.

منتخب اول مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس دهم توجه به ‌حفظ منافع مردم در کنار بها دادن به جذب سرمایه‌گذاران با هدف خلق ثروت و ایجاد فرصت‌های اشتغال را از اولویت‌های مجلس دهم دانست.‌

ایجاد کریدور اقتصادی ثروت در اردبیل و اتصال به سایر استان‌ها

منتخب اصول‌گرای مجلس دهم با بیان اینکه در ایجاد کریدور اقتصادی و ثروت از شمال به جنوب و از شرق به غرب استان اردبیل تلاش می‌کنم، افزود: اتصال این شاهرگ به کریدور کشوری نیز مد نظر و مورد توجه قرار می‌گیرد.

بدری ضرورت پیگیری پروژه راه‌‌آهن اردبیل، تصویب منطقه آزاد تجاری و تأمین سایر زیرساخت‌ها با عنوان الفبای توسعه استان اردبیل را ضروری و حیاتی خواند و بیان کرد: برای رفع موانع توسعه‌یافتگی بخش کشاورزی، صنعت، تجارت و همچنین اشتغال مولد تلاش می‌کنم.

‌وی ضرورت تشکیل مجمع نمایندگان توانمند و منسجم را با ادبیات توسعه منسجم استان اردبیل یادآور شد و‌ از مدیران استانی خواست تا با ارزیابی مشکلات و موانع حوزه خود اطلاعات کاملی را در اختیار منتخبان مجلس دهم قرار دهند تا این نمایندگان بتوانند در مجلس دهم پیگیر بسیاری از مشکلات و نارسایی‌های منطقه‌ای و استانی باشند.

اردبیل نباید به استراحت‌گاه مدیران ناکارآمد تبدیل شود

منتخب اول مردم اردبیل در مجلس دهم گفت: ‌اردبیل به مدیران توانمند، فعال، دلسوز و مردمی نیاز دارد و نباید این استان حیاط خلوت و استراحت‌گاه برخی مدیران بی‌خاصیت باشد.

وی افزود: باید یک مدیر از ۲۴ ساعت شبانه‌روز ۲۰ ساعت را کار کند تا بتواند خلأها و نارسایی‌هایی که در حوزه خدمت‌رسانی به مردم وجود دارد، برطرف کند.

توزیع ناعادلانه اعتبارات را بین استان‌ها قبول نداریم

صدیف بدری با بیان اینکه به هیچ وجه توزیع ناعادلانه اعتبارات را بین استان‌ها قبول نداریم و معتقدیم در برنامه ششم توسعه باید به استان‌های کمتر توسعه‌یافته توجهی جدی شود، تصریح کرد: باید برای هر استان منابع خاص اعتباری پیش‌بینی شود تا عمده منابع اعتباری کشور به استان‌های برخوردار سرازیر نشود.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس دهم با یادآوری اینکه باید همه ملت ایران از حقوق یکسان و از منابع بیت‌المال بهره‌مند شوند، گفت: بهتر است چانه‌زنی‌ها و لابی‌گری‌ها در مجلس دهم جای خود را به توزیع عقلانی و منطقی اعتبارات بدهد.

بدری افزود: اصلاً شایسته نیست توزیع اعتبارات براساس یک رابطه غیرمنطقی و یا برخی وابستگی نمایندگان به کانون ثروت انجام شود بلکه سعی می‌کنیم از حق و حقوق مردم این استان در قالب یک مجمع کارآمد دفاع کنیم.

وی تأکید بر تداوم گفتمان انقلاب و بینش درست در انتخاب مسیر عقلانی در رفع مطالبات و خواسته‌های مردم را ضروری خواند و بیان کرد: مجلس دهم باید تلاش جدی را انجام دهد تا مشکل رکود را که یکی از عوامل تعدیل و بیکاری نیروهاست، برطرف کند.

بر شعار انتخاباتی خودم که ولایت‌مداری، صداقت و عمل‌گرایی پایبند هستم

این مسئول با بیان اینکه با آمار غلط مشکل رکود و بیکاری حل نشده بلکه بر دامنه آن روز به روز افزوده می‌شود، اضافه کرد: ما باید به صورت ریشه‌ای و با نگاه واقع‌بینانه این مشکلات را برطرف کنیم و اجازه ندهیم تا بر عمق فقر و عدم ثبات اقتصادی در کشور افزوده شود.

منتخب اصول‌گرای مجلس دهم تلاش برای جلب رضایت‌مندی مردم را با اعتقاد راسخ به علاقمندی و صداقت در انجام کار را در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت‌ها یادآور شد و ادامه داد: بنده بر شعار انتخاباتی خودم که ولایت‌مداری، صداقت و عمل‌گرایی پایبند بوده و بر این باورم همه در صحنه عمل می‌توانیم در رفع موانع و مشکلات واقعی مردم قدم برداریم.

وی حمایت از گروه‌ها، اقشار آسیب‌پذیر و مستضعف جامعه را یکی دیگر از پیگیری‌های خود در مجلس دهم توصیف کرد و گفت: باید دولت را مکلف کنیم تا در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با مجلس همراهی و هم‌سویی داشته باشد و اجازه ندهد تا روز به روز بر عمق مشکلات و گرفتاری‌های مردم افزوده شود چرا که مردم ما در اوج عزت و شرافت اجازه نمی‌دهند تا دست طمع‌کاران و بدخواهان به سوی نظام اسلامی ما دراز شود.

تشکل‌ راهبری سرمایه‌های فکری و اجتماعی را تشکیل می‌دهیم

بدری در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ما از امروز شروع کردیم تا نسبت به استفاده از توان و ظرفیت سرمایه‌های فکری، اجتماعی و نخبگان استان در قالب تشکل‌های مختلف رایزنی‌هایی را انجام داده و از تجربیات اساتید دانشگاه‌ها، گروه متفکر و نخبه اصناف و گروه‌های مختلف نیز استفاده کنیم.

وی بیان کرد:‌ قطعاً از ظرفیت این مجموعه‌ها استفاده کرده و با اولویت مسیر توسعه استان را ترسیم می‌کنیم که امیدواریم در پیش‌برد اهداف مختلف از این بستر و شرایط بهترین بهره را بگیریم.

بدری در مورد طرح سئوالات متعدد در مورد حمایت خودش از کاندیداهای راه یافته به دور دوم انتخابات اضافه کرد: مردم قیوم نمی‌خواهند چرا که آحاد مردم در تشخیص‌شان با بصیرت عمل کرده و به انتخاب اصلح دست می‌زنند و بنده هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم تا قیوم مردم باشم.