ساوالان خبر: منتخب جدید مردم اردبیل، نیر، سرعین و نمین که در مراسم شکرانه راهیابی به مجلس دهم در مسجد قدس اردبیل سخن می گفت افزود: منتخبان این دوره از انتخابات با بینش و بصیرت شایسته وارد عرصه شده و با اعتماد مردم به کارآمدی آنها راهی مجلس شده‌اند.

کریمی با بیان اینکه سعی می‌کنیم تا در کنار هم مجمع نمایندگان قوی شکل بدهیم تا کاستی ها و کمبودها در مسیر توسعه است

رضا کریمی

به کانال خبری اردبیل سلام بپیوندید         telegram.me/ardabil_salam


ان اردبیل برطرف شود تاکید کرد: با همراهی هفت نماینده استان تلاش می‌کنیم تا سهم استان اردبیل را از مقطع پساتحریم بگیریم و از همین رو آینده درخشانی را برای استان اردبیل پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ضرورت تدوین سند توسعه استان با اولویت توسعه کشاورزی، گردشگری، صنعتی و تجاری را یادآور شد و اضافه کرد: در شرایط کنونی و بعد از توافق هسته‌ای باید سعی کنیم تا سهم استان اردبیل را از سرمایه‌گذاری‌های خارجی و آزاد شدن دارایی‌های بلوکه شده کشورمان را به نفع استان اردبیل بگیریم تا توسعه حقیقی همراه با توجه به توانمندی‌ها به سمت این استان سرازیر شود.

وی بر ضرورت تشکیل هشت کارگروه تخصصی برای رفع مشکلات و موانع و توجه به ظرفیت شهرستان‌های مختلف نیر، نمین، سرعین و اردبیل تاکید و بیان کرد: برخی از شهرستان‌ها نظیر نمین و نیر در سال‌های اخیر مظلوم واقع شده و نتوانستند سهمشان را از توسعه استان اردبیل بگیرند که در ایجاد توازن در این مناطق تلاش می‌کنم.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با خاطرنشان کردن این مهم که منتخبان مردم در مجلس دهم اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدالیون‌ فقط به فکر خدمت ‌باشند‌ افزود: پیروز اصلی انتخابات هفتم اسفندماه مردم هستند و منتخبان مردم اگر بتوانند در چهار سال آینده نمره قبولی از این مردم بگیرند، باید در آن صورت به انجام وظیفه و احساس مسئولیت خودشان ببالند.

وی پیام انتخابات هفتم اسفندماه را پیام اعتماد مردم به خادمان کارآمد و دلسوز توصیف کرد و گفت: افراد ناکارآمد هیچ جایگاهی در مجلس ندارند چرا که به فرموده امام راحل مجلس عصاره و فضائل ملت است و قرار گرفتن در رأس امور، نمایندگان مردم می‌توانند بستر خدمت‌رسانی بی‌منت را به مردم باز کنند.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس دهم یکی دیگر از پیام‌های اصلی انتخابات هفتم اسفندماه را بازتاب بین‌المللی آن توصیف کرد و افزود: خطاب ما به معاندان نظام اسلامی این است که از ۳۷ سال عناد و کینه‌توزی خود دست بردارند و این ملت را بعد از امتحان کردن در عرصه‌های مختلف در مسیر توسعه و پیشرفت خود آزاد گذاشته و مانع‌تراشی نکنند.

کریمی با بیان اینکه ملت ایران بعد از سپری کردن هشت سال دفاع مقدس قطعاً در سنگر پیشرفت اقتصادی و توسعه فرهنگی نیز موفق است، تصریح کرد: اصلی‌ترین عقبه این انقلاب و نظام مردم هستند و افراد راه یافته به مجلس از هر طیف اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدالیون باید فقط به فکر خدمت صادقانه به مردم باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: مردم با کنار گذاشتن افراطیان به خط اعتدال رأی دادند و ثابت کردند که همراه نیروهای توانمند، کارآمد و سالمی هستند تا صحنه عزتمندی نظام اسلامی بار دیگر رقم بخورد.

کریمی با بیان اینکه وابسته به هیچ کانون قدرت و ثروتی نیستم، ‌‌ادامه داد: مردم صاحب اصلی انقلاب و نظام هستند و این حضور مردم است که به این نظام و مسئولان مشروعیت داده به طوریکه بدون تجلی اراده ملت این مشروعیت معنایی ندارد.